Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
DEFENDER
DEFENDER

Вiд 2 594 000 грн

DISCOVERY
DISCOVERY

Вiд 2 138 000 грн

RANGE ROVER VELAR
RANGE ROVER VELAR

Вiд 2 519 000 грн

RANGE ROVER EVOQUE
RANGE ROVER EVOQUE

Вiд 1 481 000 грн

DISCOVERY SPORT
DISCOVERY SPORT

Вiд 1 568 000 грн

RANGE ROVER
RANGE ROVER

Вiд 4 690 000 грн

RANGE ROVER SPORT
RANGE ROVER SPORT

Вiд 2 698 000 грн

ПЛАГІН-ГІБРИД
СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)

ВИГІДНІ ЦІНИ* НА ЗАПЧАСТИНИ LAND ROVER

ВИГІДНІ ЦІНИ* НА ЗАПЧАСТИНИ LAND ROVER

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС LAND ROVER ПРОПОНУЄ ВИГІДНІ ЦІНИ* НА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ВАШОГО LAND ROVER ТА ВИГІДНІ УМОВИ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Оновлена цінова політика вже діє в офіційному дилерському центрі бренду Land Rover Київ Аеропорт, та спрямована на підвищення лояльності власників Land Rover.   

 

Лише офіційний дилер може постійно оновлювати своє діагностичне обладнання. Саме це – один з головних показників якісного сервісу. Адже щоб усунути несправність, її потрібно точно ідентифікувати. З першого разу, провівши якісну діагностику, власнику не доведеться вдруге звертатися з цією ж проблемою у короткий проміжок часу. Це стратегічне заощадження часу, коштів та гарантія, що за декілька років авто можна перепродати за вигідними умовами. Адже саме так воно менше втратить у вартості.  

 

Лише авторизований дилерський центр отримує постійну сертифікацію технічних спеціалістів сервісу від виробника. Найчастіше її вагу розуміють водії з негативним досвідом обслуговування на станціях, де фахівці навчалися самостійно. Офіційний сертифікат підтверджує і гарантує якість роботи, яка передусім має цікавити саме власника авто. Матеріали та завдання для сертифікації постійно оновлюються виробником. Фахівці в офіційних дилерських центрах щороку проходять навчальні тренінги, де підвищують рівень та підтверджують вміння за відповідною кваліфікацією. 

 

Технічне обслуговування з вигодою на запчастини до 14%*

 

Задля максимального продовження терміну експлуатації авто та гарантійної підтримки виробника, Land Rover запропонував українцям нові умови на технічне обслуговування із вигодою на запасні частини. У середньому на сервісному обслуговуванні власники будь-якої моделі Land Rover отримають від 12 до 14% вигоди*. Нове ціноутворення поширюється навіть на новий Defender, що з’явився в Україні у квітні 2020 року. Окрім оригінальних запчастин для своєї моделі, власник отримує підмінний автомобіль** на період перебування його авто у дилерському центрі. Щоб зберегти основну гарантію на автомобіль, встановлювати потрібно лише автозапчастини від виробника.

 

МОДЕЛЬ ВИГОДА, ДО %*
Range Rover 14%
Discovery 13%
Range Rover Evoque 13%
Discovery Sport 13%
Range Rover Sport 13%
Range Rover Velar 12%
Defender 13%

 

Нові ціни на придбання офіційних запчастин Land Rover – до 16% вигоди*

 

Нові ціни на запчастини Land Rover – ще одна спеціальна пропозиція бренду, яка поширюється на низку номенклатур. Наприклад, до 11% вигоди на придбання комплекту передніх гальмівних колодок, переднього гальмівного диску та заднього пневмобалону. До 12% вигоди пропонується на гальмівну рідину об’ємом 1 л та до 13% – на повітряний фільтр салону. Також українці зможуть заощадити до 16% від початкової вартості повітряного, паливного фільтрів та фільтру моторної оливи. Перелік запчастин за новою ціновою політикою можна дізнатися у офіційного дилера Land Rover Київ Аеропорт.

 

ЗАПЧАСТИНИ ВИГОДА, ДО %*
Колодки гальмівні передні, комплект 11%
Гальмівний диск передній 11%
Пневмобалон задній 11%
Гальмівна рідина 1 літр 12%
Фільтр салону 13%
Фільтр повітряний 16%
Фільтр масляний 16%
Фільтр паливний 16%

 

Зазвичай, власники першочергово піклуються про якість повітряних фільтрів, вважаючи їх найважливішими в автомобілі. Це розумно, особливо у період режиму дистанціювання та піклування про чисте повітря у салоні. Разом з тим, варто пам’ятати і про вчасну заміну паливних фільтрів. 

Паливні фільтри захищають двигуни Land Rover від зовнішніх подразників у пальному. Сторонні домішки та дрібні частинки іржі та піску не потрапляють до форсунок лише завдяки паливному фільтру від виробника. Інший не гарантуватиме цю ж опцію для конкретної моделі Land Rover. Неправильно підібраний чи неякісний фільтр – це ризик втрати потужності авто і збільшення витрати пального. Гаманець власника може постраждати і через паливний насос, що псується неякісним фільтром. Оригінальний фільтр гарантує як високий рівень зносостійкості, так і перевірений рівень аварійної безпеки. 

 

 

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ LAND ROVER:

  • акредитовані Land Rover технічні спеціалісти;
  • найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент;
  • обслуговування преміум класу;
  • гарантія на оригінальні запасні частини та роботи;
  • дотримання технології ремонту;
  • прямий зв’язок вашого автомобіля із заводом-виробником;
  • оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля;
  • прозора історія обслуговування.
Запис на сервіс
ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ LAND ROVER:

 

Філія "Віннер ЛЦКА" ТОВ "Віннер Автомотів". Код ЄДРПОУ Філії: 43224589, Ленд Ровер. Ягуар. Поза межами буденності.*Під вигодою мається на увазі зниження вартості запчастин до 16%, у порівнянні з прайс листом минулого року, для автомобілей бренду Land Rover з 20.04.21 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій, на яких проводиться ОOC (АТО) в офіційній дилерській мережі Jaguar Land Rover. **Будь-яка із додаткових послуг не може вважатися частиною регламентного технічного обслуговування автомобіля. Під вигодою мається на увазі зниження вартості запчастин в залежності від моделі, які використовуються під час технічного обслуговування автомобіля на ТО-1, яке проводиться на всі автомобілі при пробігу 13000 км (+/- 1000 км) або через рік від початку експлуатації (але не пізніше 15 місяців) відповідно до затвердженого регламенту виробника. Детальніше у офіційного дилера Jaguar Land Rover Київ Аеропорт. Вартість дзвінків відповідно тарифів вашого оператора. Імпортер залишає за собою право вносити зміни до програми без попередження. За детальною інформацією звертайтеся до офіційного дилера Jaguar Land Rover Київ Аеропорт. Вказані вартості не є пропозицією (офертою) та потребують уточнення. Остаточна вартість визначається у наряді-замовленні на дату оплати.

** Діють певні умови надання підмінного автомобіля. Детальнше дізнавайтесь у сервісних фахівців дилерського центру.
 

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок