Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
DEFENDER
DEFENDER

Вiд 2 058 000 грн

НОВИЙ DISCOVERY
НОВИЙ DISCOVERY

Вiд 1 846 000 грн

RANGE ROVER VELAR
RANGE ROVER VELAR

Вiд 1 839 000 грн

RANGE ROVER EVOQUE
RANGE ROVER EVOQUE

Вiд 1 280 000 грн

DISCOVERY SPORT
DISCOVERY SPORT

Вiд 1 414 000 грн

RANGE ROVER
RANGE ROVER

Вiд 3 483 000 грн

RANGE ROVER SPORT
RANGE ROVER SPORT

Вiд 2 409 000 грн

Новий Range Rover (L460)
Новий Range Rover (L460)

Вiд 4 213 000 грн

ПЛАГІН-ГІБРИД
СПЕЦІАЛЬНІ ВЕРСІЇ (SVO)
НОВИЙ RANGE ROVER SV
НОВИЙ RANGE ROVER SV
RANGE ROVER SPORT SVR
ПІДРОЗДІЛ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

ПІДРОЗДІЛ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Унікальні автомобілі Land Rover, які відрізняються особливою розкішшю та неперевершеними можливостями.

SVAutobiography

SVAutobiography з подовженою колісною базою

SVAutobiography з подовженою колісною базою пропонує незрівнянний рівень розкоші, поєднуючи в собі матеріали найвищої якості, виняткову майстерність та унікальність дизайну.

SVAutobiography

УНІКАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОЗДОБЛЕННЯ

Зовнішній дизайн SVAutobiography з подовженою колісною базою, поєднується з неймовірним комфортом. Виразність інтер'єру, з оздобленням шкірою (перфорованої Semi-Aniline або Poltrona) з ромбоподібним малюнком, доповнюють передні сидіння з функцією масажу Hot-Stone.

SVAutobiography

РІДКІСНА КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА

Виняткова опція двокольорового забарвлення кузова доступна тільки для SVAutobiography з подовженою колісною базою. Верхня частина кузова може бути забарвлена в кольори Santorini Black, Aruba або Eiger Grey, а його нижня частина - в один з восьми доступних кольорів. Будьте впевнені - ви створите унікальний автомобіль, що повністю відображатиме вашу індивідуальність.

SVR — НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СПОРТИВНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ДИНАМІКА

SVR — НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СПОРТИВНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ДИНАМІКА

RANGE ROVER SPORT SVR - новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover.

Range Rover Sport SVR

Range Rover Sport SVR

ДВИГУН

Під капотом 5-літровий бензиновий двигун V8 з турбонаддувом на 575 к.с., який розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди і до максимальної швидкості 283 км/год.

Range Rover Sport SVR

АКТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА

Активна вихлопна система забезпечена дворівневим пристроєм з електронно-регульованими клапанами, що забезпечує впізнаваний і ефектний звук гарчання. А ексклюзивні для SVR чотири інтегровані вихлопні труби, що входять до переліку стандартного устаткування, надають автомобілю ще більшої виразності.

Range Rover Sport SVR

СИДІННЯ PERFORMANCE SVR

Нові полегшені сидіння Performance SVR оздоблені шкірою Windsor забезпечують чудову підтримку тіла, мають безліч налаштувань, доповнюються функцією підігріву як стандартного устаткування і функцією вентиляції як опцією. Ці елегантні сидіння з тисненим логотипом SVR на підголівниках.

Ваша вишукана фортеця — броньований Range Rover Sentinel

Спеціальний підрозділ із розробки ексклюзивних автомобілів (SVO) представляє оновлену версію броньованого Range Rover, який тепер має ще більше потужності, неперевершеної вишуканості, підвищену прохідність будь-якої місцевості та новітню системи захисту пасажирів.

Безпека від Land Rover

Безпека від Land Rover

Броньоване скло

Загроза може надходити звідки завгодно. Завжди варто бути готовим. Ось чому в Range Rover Sentinel використовується броньоване скло, європейського стандарту VPAM BRV 2009 VR8 і PAS 300, для захисту пасажирів і водія.

Безпека від Land Rover

Захисна основа

Розроблений у відповідності до високих стандартів захисту автомобіля (VPAM BRV 2009 VR8, PAS 300 та ERV 2010), повністю сертифікований захисний кузов допомагає зберегти безпеку пасажирів, навіть у ситуаціях надзвичайної ворожості.

Безпека від Land Rover

ПРОТИВИБУХОВИЙ ЗАХИСТ ПІДЛОГИ

Невід'ємною частиною захисного каркасу Range Rover Sentinel є вбудований підлоговий захист. Розроблений для витримування вибухових вибухів відповідно до стандартів ERV 2010 та PAS 300, підлога Range Rover Sentinel є ключовою частиною системи захисту.

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок