Меню

знайти нас
назад до модельного ряду
DEFENDER
DEFENDER

Вiд 2 036 000 грн

NEW RANGE ROVER SPORT
НОВИЙ DISCOVERY
НОВИЙ DISCOVERY

Вiд 2 066 000 грн

RANGE ROVER VELAR
RANGE ROVER VELAR

Вiд 1 875 000 грн

RANGE ROVER EVOQUE
RANGE ROVER EVOQUE

Вiд 1 305 000 грн

DISCOVERY SPORT
DISCOVERY SPORT

Вiд 1 448 000 грн

RANGE ROVER
RANGE ROVER

Вiд 3 552 000 грн

Новий Range Rover (L460)
Новий Range Rover (L460)

Вiд 4 213 000 грн

Терміни та умови

На цій сторінці викладено правові  умови, що регламентують використання веб-сайту www.landrover.com.ua

Просимо Вас уважно ознайомитися з ними.

 

Умови

Управління веб-сайтом - landrover.com.ua проводиться Філія "Віннер ЛЦКА" Товариства з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів", що діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів" (надалі – Віннер ЛЦКА)

Місцезнаходження Філії: 08321, Київська область, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Київська, 45

Місцезнаходження ТОВ "Віннер Автомотів": 08112, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Дачна, 5-А

Код ЄДРПОУ Філії: 43224589

Код ЄДРПОУ ТОВ "Віннер Автомотів": 33496598

Віннер ЛЦКА доклав зусиль для забезпечення відповідності інформації на цьому веб-сайті, однак помилки, неточності, описки можливі, тому Віннер ЛЦКА в будь-який час має право відкоригувати інформацію та матеріали.

 

Орієнтовна вартість (ціна) на автомобілі, товари та послуги, умови придбання

Інформація, наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір).

Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною та не остаточною.

Для визначення орієнтовної вартості (ціна) використано міжбанківський валютний курс, який відображується на веб-сайті  http://www.winner.ua/

Остаточна вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги, а також остаточні умови придбання визначаються офіційними дилерами та сервісними станціями у відповідних договорах з клієнтами (договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг тощо).

Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційного дилера та сервісної станцій Land Rover Київ Аеропорт (Віннер ЛЦКА).

 

Авторські права

Всі об’єкти інтелектуальної власності (відповідно до Цивільного кодексу України), зокрема але не обмежуючись найменування, зображення, відео, аудіо-візуальні твори, фотографії, логотипи, система управління базою даних на веб-сайті та його наповнення, належать Віннер ЛЦКА та/або використовуються ним на законних підставах.

Ви не можете копіювати, відтворювати, опубліковувати, завантажувати, розміщувати, сповіщати або передавати чи будь-яким іншим чином використовувати будь-які об’єкти інтелектуальної власності, зокрема але не обмежуючись тексти, зображення, графічні малюнки, логотипи, кнопки, ікони, малюнки та їх підбір та розміщення на цьому веб-сайті, а також мову програмування, що була використана та програмне забезпечення, для будь-якої комерційної або публічної цілі без попереднього погодження з Віннер ЛЦКА та/або особою, що має право на їх використання.

Ви не можете адаптувати, змінювати або створювати будь-який матеріал або інформацію на цьому веб-сайті або використовувати його з будь-якою іншою метою окрім Вашого особистого некомерційного використання. Ви погоджуєтесь користуватись цим веб-сайтом лише для законних цілей.

Віннер ЛЦКА залишає за собою право на використання для власних цілей (включаючи публічні) будь-які матеріали, представлені на цьому веб-сайті в будь-якій формі, включаючи але не обмежуючись у формі текстів та зображень. Віннер залишає за собою право проводити моніторинг повідомлень на веб-сайті та змінювати або видаляти будь-які повідомлення.

 

Обмеження відповідальності

Ми намагаємося забезпечити, щоб інформація, яка викладена на нашому веб-сайті, була достовірною, повною та актуальною. В будь-якому разі користуючись цим веб-сайтом Ви погоджуєтесь на виконання Умов, які вступають в силу з моменту першого використання веб-сайту.

Без обмежень Ваших законних прав веб-сайт та вся інформація, текст, імена, зображення, фотографії, логотипи, посилання та ікони та інші матеріали (без обмежень) надаються як вони є та є доступними без прямого чи опосередкованого надання гарантій або запевнянь. Зокрема ми не надаємо гарантію на точність або повноту інформації, що надана на цьому веб-сайті, так само як не гарантуємо, що можливість користування цього веб-сайту буде безперервним або безпомилковим, або що на веб-сайті та його серверах відсутні комп’ютерні віруси або дефекти.

Ні за яких обставин Віннер ЛЦКА не несе відповідальності перед третіми особами за будь-яку шкоду або втрати, що можуть виникнути у результаті використання інформації, що міститься на нашому веб-сайті або продуктів, які на ньому зображені, включаючи та не обмежуючись пряму та непряму шкоду, або  шкоду, що якимось чином виникла через використання або втрату користування, даних, або прибутків в силу договору, недбалості або образливої поведінки, що виникли через або пов’язані з використання веб-сайту.

Незважаючи на всі Умови, ми не несемо відповідальності за претензіями, пов’язаними із функціональністю та доступністю цього веб-сайту.

 

Торговельні марки

Всі знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування, логотипи тощо, які ідентифікують Віннер ЛЦКА є інтелектуальною власністю Віннер ЛЦКА, або використовуються Віннер ЛЦКА на законних підставах.

Знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування логотипи тощо третіх сторін, які використовуються на цьому веб-сайті, є власністю третіх осіб та/або такі особи користуються ними на законних підставах, а Віннер ЛЦКА розміщує їх на цьому веб-сайті на законних підставах. Віннер ЛЦКА не надає дозвіл на використання знаків для товарів та послуг (торговельних марок), комерційних найменувань, логотипів третіх сторін будь-якій іншій особі, окрім їх власника та/або особи, що користується ними на законних підставах. Будь-яке таке використання є порушенням прав таких осіб та законодавства України.

 

Зовнішні посилання

Віннер ЛЦКА не заявляє, не гарантує, не стверджує та не несе відповідальності за зовнішні веб-сайти, посилання на які можуть міститися на цьому веб-сайті, так само як посилання на цей веб-сайт, які містяться на зовнішніх веб-сайтах. Будь-який зовнішній веб-сайт, посилання на який міститься на цьому веб-сайті та який Ви використовуєте не є підконтрольним Віннер ЛІКА, тож Ви його відвідуєте на власний ризик.

 

Обмеження відповідальності щодо програмного забезпечення

Завантаження програмного забезпечення з цього веб-сайту було детально перевірено та випробувано на всіх етапах виробництва, але як і для всього нового програмного забезпечення ми все ж таки рекомендуємо, щоб перед його використанням Ви перевірили програмне забезпечення за допомогою антивірусної програми. Ми також рекомендуємо зробити резервні копії Вашого жорсткого диску перед використанням програмного забезпечення. Віннер ЛЦКА не несе відповідальності за будь-які збої, пошкодження та/або втрату даних Вашої інформації або комп’ютерної системи, що може виникнути під час використання цього програмного забезпечення. Рекомендуємо отримати консультацію у Вашого системного адміністратора та/або мережевого адміністратора перед встановленням будь-якого програмного забезпечення на мережевий комп’ютер.

 

Підсудність

Ці Умови регулюються та підготовлені у відповідності із законодавством України. Спори, що виникають з цього приводу мають бути предметом розгляду судів України.

Якщо будь-яке положення Умов буде визнане неправомірним, не чинним або іншим чином таким, що не має юридичної сили з причин невідповідності законодавству України, таке положення має бути видалене з Умов. Всі інші положення Умов зберігають свою чинність та є обов’язковими.

Віннер ЛЦКА залишає за собою право на зміну будь-яких положень Умов в будь-який час шляхом викладення змін в мережі Інтернет.

Якщо Ви не приймаєте цих Умов повністю, Ви маєте терміново припинити використання цього веб-сайту.

 

Захист персональних даних

Виходячи із вимог Закону України „Про захист персональних даних”, підписанням цього документу Клієнт надає Заводу-Виробнику Автомобілів (надалі іменується – «Виробник»), Імпортеру (Дистриб’ютору) Автомобілів – Товариству з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Віннер Імпортс Україна, Лтд" (надалі іменується – «Компанія») та офіційним Дилерам Компанії (надалі  іменуються – «Офіційні дилери»), в т.ч. Філії "Віннер ЛЦКА" Товариства з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів", що діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів" (надалі – Дилер, а всі разом – Сторони), згоду на обробку своїх персональних даних, склад, обсяг та зміст яких визначений первинними та іншими джерелами про  Клієнта  (як наданих, так і тих, що надаватимуться Компанії або офіційним Дилерам як її повіреним, що діють від її імені) відповідно до сформульованої в цьому Договорі мети їх обробки. 

Первинними джерелами даних про Клієнта є видані на його ім'я документи, підписані ним документи, відомості, які він сам про себе надав, включаючи відомості, що містяться в цьому Договорі.

Мета обробки персональних даних про Клієнта – проведення тест-драйву, укладення та виконання Договорів та інших правочинів, ініційованих Клієнтом, реалізація прав та обов’язків Сторін, що випливають з правочинів та/або вимог чинного законодавства, виконання інших ініційованих Сторонами правочинів, забезпечення отримання гарантійного, післягарантійного та іншого обслуговування, замовлення запчастин та аксесуарів, фіксування історії замовлень та сервісного обслуговування, а також інформування про отримання послуг страхування автомобілів від партнерів Дилера, Компанії та її Офіційних дилерів, проведення заходів прямого/непрямого, маркетингу в т.ч.  щодо моніторингу якості наданих Клієнту Компанією, Дилером та/або її Офіційними дилерами послуг, розгляд скарг та пропозицій, наданих Клієнтом, забезпечення доведення до відома Клієнта інформації, яка може зацікавити його для задоволення потреб, в т.ч. інформування про акції Компанії та її офіційних дилерів, забезпечення реалізації інших сфер відносин та/або надання додаткових супутніх послуг Клієнту партнерами Дилера, Виробника, Компанії та/або її Офіційних Дилерів в межах укладених з партнерами договорів, що вимагатимуть обробки персональних даних відносно Клієнта в силу дотримання вимог законодавства, умов договорів та/або інших правочинів, чи для реалізації прав, обов’язків і інтересів Сторін. 

 

Клієнт  підписанням цього Документу засвідчує та гарантує, що:

- персональні дані про нього були надані Дилеру, Виробнику, Компанії та її Офіційним Дилерам добровільно, чим підтверджує правомірність їх отримання; надані персональні дані про Клієнта є достовірними, а їх склад, обсяг та зміст відповідають вимогам законодавства, вищевказаній меті їх обробки та досягнутим між Сторонами домовленостям; 

 - Дилер, Компанія та її Офіційні Дилери мають право здійснювати транскордонну передачу даних про Клієнта Виробнику та його афілійованим компаніям, а також своїм дочірнім компаніям та партнерам відповідно до вказаної у документі мети без необхідності повідомлення мене про кожен випадок таких дій;

- Дилер, Виробник, Компанія та її Офіційні Дилери, як володільці баз персональних даних, до складу яких входять персональні дані Клієнта, вправі відповідно до вимог чинного законодавства передавати розпоряднику (-ам) бази персональних даних право на обробку останнім (-ми) персональних даних про Клієнта, що входять до цих баз персональних даних, в межах визначеної цим пунктом Договору мети;

- Компанія має право на підставі договору-доручення, укладеного відповідно до вимог Цивільного кодексу України, делегувати частину своїх повноважень у сфері обробки персональних даних щодо Клієнта, своїм Офіційним Дилерам.

- в день укладення цього Документу Клієнт отримав від Дилера, Компанії та її Офіційних Дилерів письмове повідомлення про свої права, мету збору та обробки персональних даних про себе, а також інформацію про місцезнаходження володільців, розпорядника та третіх осіб, яким можуть бути передані для обробки його персональні дані;

- Компанія має право здійснювати передачу аудіо записів та інших файлів, що були отримані під час проведення заходів прямого/непрямого маркетингу та містять персональні дані Клієнта її Офіційним Дилерам та Виробнику без необхідності отримання додаткової згоди від Клієнта на вчинення таких дій та без повідомлення останнього про кожен випадок таких дій;

- Виробник, Дилер, Компанія та її Офіційні Дилери мають право обробляти персональні дані про Клієнта безстроково.

 

Copyright © 2020 Land Rover

 

Перелік обладнання автомобілів, зазначений на сайті, може відрізнятися від запропонованих в салоні. Уточнюйте деталі у офіційного дилера Land Rover Київ Аеропорт (Філія «Віннер ЛЦКА» ТОВ «Віннер Автомотів»).

Запис на тест-драйв Запис на тест-драйв
Замовити брошуру Замовити брошуру
Зворотній зв’язок Зворотній зв’язок